loader image
kilka słów

o nas

Agencja Ochrony Środowiska EKOPARK powstała w 1998r. Podstawową działalnością firmy jest zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Działamy w oparciu o szereg decyzji  administracyjnych.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość przepisów i rynku odpadowego, profesjonalna kadra i indywidualne podejście do każdego kontrahenta pozwoliły wzbudzić zaufanie wielu klientów. Jeśli chcesz poznać część naszych klientów zapraszamy do zakładki GALERIA – Wybrane realizacje

EKOPARK świadczy kompleksowe usługi polegające na zagospodarowaniu odpadów i doradztwie środowiskowym. Przeprowadza audyty środowiskowe, doradza indywidualne rozwiązania dla każdego kontrahenta i szkoli pracowników z zasad właściwego gospodarowania odpadami.

Pełna informacja o świadczonych usługach znajduje się w zakładce OFERTA

Praktycznie od momentu założenia  spółka EKOPARK należy do Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Gospodarki Odpadami, którego głównymi celami są wspomaganie rozwoju polskiej przedsiębiorczości w zakresie gospodarki odpadami, prowadzenie działalności edukacyjnej i szkoleniowej oraz popularyzowanie wiedzy i osiągnięć naukowych z dziedziny gospodarki odpadami.

Zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

Nasz sprzęt